IV Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa – Fotorelacja

IV Festiwal Dobrego Piwa oraz X jubileuszowe Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie  przeszły do historii. Było wspaniale mimo mało przychylnej pogody. 200 lanych piw plus niezliczona ilość butelkowych powodowały szał, w którym nie mogło przeszkodzić żadne błoto. Widać to było po frekwencji, która jak na takie warunki dopisała, choć pewnie niektórzy wystawcy mogą być zawiedzeni. Na Warsztatach Piwowarskich odbywających się w lochach zamku to już była istna klęska urodzaju. Około 80 browarników amatorów zabrało tyle przeróżnych gatunków piw, że nie wiadomo było za co się łapać, a bilety dla chętnych na zwiedzanie tego spotkania sprzedały się ponoć w 10 minut. Było bardzo sympatycznie. Poniżej kilka zdjęć z Festiwalu. Nie ma ich zbyt wiele, gdyż w przypływie wspomnianego szału nie ogarnialiśmy za dużo 😉

102

Rafał zabrał również wyśmienitego single hopa na Mosaicu, ale nie chciał się pochwalić.

1AIPA na niemieckim chmielu Mandarina Bavaria i Citrze bardzo smakowała, zwłaszcza paniom.

3Nasza ekipa

4Tłumy pod stanowiskiem 😉

5Pierwsze zgony.Niektórzy zwiedzający Warsztaty nie ogarnęli ilości piw możliwych do degustacji.

665      Na zewnątrz już nie było tak pięknie

7SzałPiw. Ich Szczun bardzo dobry!

8Projekt Single Hop Ejl z Jihlavy jak dla mnie bomba. Na FDP dostępny był na Cascade. Co miesiąc warzą jak widać na czym innym.

9Rasputin z De Molen rozczarował.

blondUlubione stanowisko Rafała.

alebrowarPiwa z AleBrowaru chmielone w przepływie. Patent ten powodował niezbyt przyjemną trawiastość. Zdecydowanie też za zimne je podawali. Rafał mimo to zadowolony.

DSC_0026Pomiar w niedzielę około godziny 16.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „IV Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa – Fotorelacja

  1. Miałem ten sam problem, co wy 🙂 ogarnęliśmy z kumplem chyba 6 różnych piw i na tym koniec niestety. Klęska urodzaju. Przy okazji, w którym miejscu był ten alkomat z ostatniego zdjęcia?

  2. Pingback: Post Apocalyptic Ale Single Hop Cascade | PiwoHejt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *